O nás

Prečítajte si článok o nás TU!

Lekáreň Kamilka je lekáreň rodinného typu, ktorú už roky navštevuje celý rad spokojných pacientov a zákazníkov. Naša lekáreň je nezávislá a vo vlastníctve súkromného lekárnika. Obe prevádzky lekárne Kamilka tak dokážu poskytovať nie len široký sortiment kvalitných liekov a liečiv, ktoré sú vždy dostupné, ale tiež vysoký štandard poskytovaných služieb a odborného poradenstva.

Záleží nám na všetkých našich pacientoch a tak robíme všetko preto, aby u nás vždy získali to, čo potrebujú. Okrem liekov pre pacientov aj ich štvornohých miláčikov ponúkame odborné poradenstvo v oblasti starostlivosti o novorodencov, diabetikov či pri problémoch so srdcovo-cievnym systémom. Pre našich verných zákazníkov máme pripravené vernostné karty a skvelé darčeky. Okrem toho ponúkame každé dva mesiace množstvo atraktívnych zliav, ktoré sú dostupné pre všetkých zákazníkov.

Lekáreň Kamilka sa riadi platnou legislatívou, všetkými záväznými právnymi predpismi a normami a taktiež etickým kódexom. Zaručujeme vám profesionálny a individuálny prístup k vašim požiadavkam a potrebám. V našej lekárni vám radi a ochotne pomôžeme nájsť optimálne riešenie vašich problémov a poskytneme poradenstvo v rôznych zdravotných oblastiach. Našim cieľom a snahou je zlepšiť a skvalitniť životy našich pacientov.

 

 

Sortiment našich liekov a liečiv je kvalitný a zároveň cenovo dostupný pre každého. Každý pacient, ktorému sa uľaví od jeho zdravotných problémov pre nás znamená úspech. U nás nájdete kvalitné lieky spolu s vysoko odborne vzdelaným personálom, ktorý je vždy pripravený vám poradiť či pomôcť. Lekáreň Kamilka je členom zoskupenia nezávislých lekárni PLUS lekáreň. Pre viac informácií o našom sortimente si neváhajte prezrieť sekciu služby, alebo navštívte jednu z našich pobočiek. Tešíme sa na vás

 

Otváracia doba:

Prevádzka: Lekáreň Kamilka, Krížna 812, Heľpa  

Telefónne číslo: +421 618 6270

Pondelok - Piatok: 08:00 -15:30 hod

Sobota - Nedeľa: Zatvorené

 

Prevádzka: Lekáreň Kamilka, Pohorelská Maša 18, Pohorelá

Telefónne číslo: +421 619 6391

Pondelok - Piatok: 08:00 - 12:00  12:30 - 16:00 hod.

Sobota - Nedeľa: Zatvorené

 

 

 

 

LEKÁREŇ KAMILKA